Merisani - zona Merisani
ID Oferta: 13141
.Pret: 27.500 €
| ID oferta | 13141 |
| Pret | 27.500 € |
| zona | Merisani |
| Agent | Mak Adalbert |
| Actualizat la | 2026-05-20 12:27:39 |
| Nr afisari | 40 |
Se oferă spre vânzare pădure mixtă cu suprafața de 2,75 hectare, situată în zona Merișani – Vâlcele, județul Argeș, într-o zonă cu acces bun și potențial pentru exploatare forestieră sau investiție pe termen lung.
Pădurea este formată preponderent din fag și stejar, cu o vechime estimată de aproximativ 75 ani, având actele la zi și acces direct la drum forestier.
De vanzare Padure 2,75 ha in Merisani Valcelele Arges
Vand padure mixta 2,75 ha, preponderent fag si stejar, varsta in jur de 75 ani, are actele la zi, cu iesire la frum forestier cu acces usor la drum asfaltat, aproape si de Autostrada si de Pitesti. Se poate ajunge (foarte aproape, pana la drumu forestier) cu masina, apoi pe drumu forestier trebuie 4x4
Pret: 27.500 euro, 1 e/mp
Cu ajutorul nostru va garantam ca veti face alegerea perfecta! Mak Imobiliar Expert va pune la dispozitie imobiliare verificate si sigure.
Intermediere tranzactii imobiliare case si apartamente din zona Arges si Campulung.
Abonează-te la newsletter pentru a primi cele mai noi oferte.